Jak szybko wybudować dom?

Jak szybko wybudować dom?

Coraz więcej osób decyduje się na budowę domu. Choć ceny nieruchomości są dość wysokie, to domy nowo wybudowane wcale nie są droższe od tych z rynku wtórnego. Warto szczególnie bliżej przyjrzeć się domom z prefabrykatów.

Dom gotowy w pięć miesięcy – czy to możliwe?

Wiele osób marzy o własnym domu, ale wie, że budowa i znalezienie ekipy budowlanej może być problemem. Nie trzeba jednak szukać długo, warto zdecydować się na dom prefabrykowany.

Jest to metoda, którą stosuje się od paru lat w Polsce, a na świecie jest znana od znacznie dłuższego czasu. Domy powstają z gotowych elementów przygotowanych wcześniej w fabryce i dzięki temu budowa do stanu deweloperskiego może zająć niecałe 5 miesięcy, a niekiedy nawet i mniej.

Domy prefabrykowane – zalety

Dużo ciekawych informacji na temat tego typu budowy można znaleźć na stronie https://www.multicomfort.pl/. Zalet domów prefabrykowanych jest wiele. Przede wszystkim szybka budowa, co dla większości osób ma znaczenie.

Dom można zacząć stawiać o dowolnej porze roku. Jedynie musi być przygotowany fundament pod budowę. Konstrukcja jest objęta najczęściej 30-letnią gwarancją, a domy są energooszczędne, funkcjonalne i z zewnątrz praktycznie nie różnią się niczym od tych wybudowanych z betonu.

Własny dom za niewielkie pieniądze

Domy z prefabrykatów są tańsze od domów stawianych tradycyjną metodą. Pomimo że w Polsce jest to dość nowa technologia, to na świecie sprawdza się w 100% i jest w pełni bezpieczna i solidna.

Do wyboru są różne konstrukcje i można wybudować dom 70-metrowy, jak również 150-metrowy. Dostępne są gotowe projekty, można także samodzielnie zaprojektować wnętrze, aby odpowiadało wszystkim domownikom. Ciekawe pomysły można zobaczyć na stronie https://www.multicomfort.pl/. Domy prefabrykowane to świetne rozwiązanie dla każdego.