Herbata LOYD – zdrowie i smak

Niegdyś herbata serwowana była jedynie na dworach cesarskich, dziś towarzyszy każdemu spotkaniu towarzyskiemu, czy biznesowemu i trudno sobie wyobrazić, aby mogła zostać zastąpiona przez jakikolwiek inny napój.

Zalety picia herbaty

Filiżanka dobrej herbaty, z uwagi na swoje walory smakowe i zapachowe zapewnia każdemu dobre samopoczucie. Pozwala również miło spędzić czas w gronie znajomych na niezobowiązujących spotkaniach towarzyskich. Poza tym, co zostało potwierdzone naukowo, posiada również cenne właściwości lecznicze. Należą do nich własności pobudzające układ nerwowy, wzmacniające, przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne. Herbata wspiera układ krążenia, obniża poziom cholesterolu we krwi i neutralizuje wolne rodniki. Wspomaga również proces odchudzania i oczyszczania organizmu z toksyn.

Niezwykłe właściwości herbat LOYD

Od pewnego czasu można spotkać na rynku nowego producenta herbat – firmę LOYD, która oferuje bardzo szeroki asortyment produktów. Należy do niego kilkadziesiąt rodzajów wysokiej jakości herbat tradycyjnych oraz owocowych, ziołowych oraz różnych mieszanek. Wyróżniają się one niezwykłym smakiem i aromatem. Z pewnością zawdzięczają to procesowi wytwarzania, który we wszystkich fazach podlega szczegółowym testom. Technologia produkcji opiera się na oryginalnych recepturach i surowcach, pochodzących z legendarnego „domu herbaty” Thompson Lloyd & Ewart. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w artykule „Poznaj niezwykłe właściwości herbaty Loyd„.

Herbata LOYD – zdrowie i smak

Herbaty Loyd spełniają surowe normy jakościowe na wszystkich etapach produkcyjnych (od momentu zbioru liści, przez transport, aż do ich produkcji i przechowywania), dzięki czemu zachowują wszystkie swoje właściwości lecznicze, jak również walory smakowe i zapachowe. Produkty te są wysoko cenione na rynku: herbata „LOYD Yerba Mate z mandarynką” otrzymała prestiżową statuetką „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Na szczególną uwagę zasługuje czerwona linia herbat, która stanowi ewenement na skalę światową. Zawiera ona produkty, które otrzymały najwyższe noty kiperskie i posiada certyfikat RAC, który przyznawany jest żywności produkowanej ekologicznie. Herbaty czerwonej linii znacznie przewyższają smak i aromat wszystkich pozostałych linii, ponieważ podlegają niezwykle starannej selekcji (do produktu finalnego trafia zazwyczaj jedna na sto prób). W czerwonej odsłonie oferowane są 4 rodzaje herbat: „LOYD Black Tea Classic”, „LOYD Black Tea Earl Grey”, „LOYD Lemon Tea” oraz „LOYD Citrus Tea”.

Herbat Loyd mogą zadowolić gust każdego konesera, dlatego warto je degustować i na co dzień cieszyć się ich bogatym smakiem.