Wszystko na temat firmy Multicomfort

Wszystko na temat firmy Multicomfort

Firma Multicomfort zajmuje się budową domów nowoczesnych, przy użyciu technologii energooszczędnej, pasywnej lub drewna CTL. Działa na rynku już od 2009 roku, oferując swoim klientom domy najnowszej generacji, o drewnianej konstrukcji nośnej. Obiekty powstają już w trzy miesiące i mają gwarancję trzydziestoletnią.

Jak działa Mulicomfort?

Firma ta od wielu lat współpracuje z ludźmi, którzy oferują nowatorskie rozwiązania. Przegrody budynków wykonywane są w technologii drewnianej, prefabrykowanej, która wypełniona jest materiałem izolacyjnym. Hala produkcyjna wyposażona jest w sprzęt najlepszej jakości, sprowadzany z Niemiec i Szwecji. Dzięki temu wszelkie prefabrykaty są wykonane z niezwykłą precyzją i dokładnością. Pracownicy firmy Multicomfort służą klientom radą i pomocą na każdym etapie inwestycji.

Oferta firmy Multicomfort

Z ofertą firmy Multicomfort zapoznać się można na stronie https://www.multicomfort.pl/. Klientom oferuje domy prefabrykowane, do których wszelkie niezbędne elementy, takie jak ściany, stropy, więźba dachowa powstają w hali produkcyjnej, a nie na placu budowy. Dzięki temu w procesie produkcji nie przeszkadzają żadne, niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, poszczególne elementy są wykonywane bardzo dokładnie, co znacznie ułatwia i przyśpiesza wykonanie projektu.Dzięki temu, że produkcja prefabrykatów nie zajmuje więcej niż kilka dni, a ich montaż na placu budowy to tylko kilkanaście godzin, domy takie zyskują sobie coraz więcej zwolenników.To właśnie Multicomfort postawił pierwszy dom pasywny w Polsce, który został doskonale docieplony i pozytywnie przeszedł test szczelności. Wszystkie domy, które oferuje ta firma, są energooszczędne. Jest to możliwe dzięki temu, że mają nie tylko doskonałą izolację, ale także dlatego, że proporcje domu są właściwie dopasowane.Firma Multicomfort to najlepsi specjaliści w swoim fachu, warto powierzyć im budowę swojego wymarzonego domu. Długi okres gwarancji sprawia, że są oni bezkonkurencyjni na ryku.