Odmładzanie skóry – bezpieczne zabiegi i długotrwałe efekty

Odmładzanie skóry – bezpieczne zabiegi i długotrwałe efekty

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, którego jednak każdy chciałby uniknąć. W tym celu na pewno ważny jest styl życia, jaki prowadzimy, w tym między innymi jak się odżywiamy, czy unikamy używek, a nawet czy się wysypiamy i czy dużo przebywamy na słońcu. Na kondycję skóry możemy także wpłynąć za pomocą specjalnych zabiegów.

Skóra i pierwsze oznaki starzenia

Pierwsze zmarszczki mogą pojawić się nawet po dwudziestym roku życia – cienka, wrażliwa i przesuszona skóra znacznie szybciej utraci jędrność i przyspieszy pojawienie się bruzd. Za sprężystość i elastyczność skóry odpowiada przede wszystkim kolagen oraz elastyna – gdy zaczyna ich brakować, to pogarsza się kondycja skóry i pojawiają się pierwsze zmarszczki.

Stan kolagenu w skórze wraz z wiekiem pogarsza się – jest to spowodowane między innymi zmianami hormonalnymi – zabiegi medycyny estetycznej takie jak odmładzanie skóry za pomocą prądu RF pobudzają go do wzrostu, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki mniej widoczne.

Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej

W gabinetach medycyny estetycznej znajdziemy bardzo wiele zabiegów, które mają na celu odmłodzenie naszej skóry i spowodowanie, że stanie się ona jędrniejsza, a zmarszczki mniej widoczne. Są to zabiegi mniej i bardziej inwazyjne, które również przynoszą mniej i bardziej trwałe efekty.

Jedną z takich metod jest odmładzanie skóry za pomocą energii bipolarnego prądu RF, która stymuluje włókna kolagenowe do wzrostu, w wyniku czego staje się bardziej sprężysta, jędrna i młodsza. Na czym polega taki zabieg? – Więcej informacji na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.

Efekty odmłodzenia skóry prądem RF

Zabieg jest zupełnie bezbolesny, mało inwazyjny i bezpieczny, a także nie wymaga rekonwalescencji – w jego wyniku skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki mniej widoczne – co istotne – efekty są długotrwałe.

Tego rodzaju zabiegi można wykonać zarówno na twarzy, jak i innych częściach ciała. Prąd RF powoduje także lipolizę tkanki tłuszczowej – sprawdź na https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.