Precyzyjny i bezpieczny zabieg eliminujący niedoskonałości

Precyzyjny i bezpieczny zabieg eliminujący niedoskonałości

Morpheus 8 Pro jest urządzeniem przeznaczonym do jednoczesnego mikroigłowania oraz radiofrekwencyjnego pobudzania skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Co ten termin oznacza? Za pomocą specjalnych mikroigieł w odpowiednie warstwy skóry wprowadzany jest prąd zmienny, co w efekcie prowadzi do podgrzania skóry i jej odnowy.

Precyzja zabiegu i bezpieczeństwo dla skóry

Aplikator https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ jest w pełni bezpiecznym urządzeniem bazującym na nowoczesnej technologii. W porównaniu do innych urządzeń tego typu posiada specjalnie zaprojektowaną głowicę, aby chronić skórę podczas zabiegu. Jego igły pokryte są silikonem, a elektroda znajduje się na skórze, a nie w jej warstwach. Kontrolowany przepływ prądu zachodzi pomiędzy elektrodą a końcem igły, dzięki czemu podgrzewany zostaje jedynie obszar „pomiędzy”. Możliwość doboru odpowiedniej długości igieł pozwala na odpowiednie dopasowanie końcówki aplikatora do obszaru jego działania.

Jakie są wskazania do zabiegu z pomocą Morpheus 8 Pro?

Bardzo dużo osób zmaga się z postępującymi oznakami starzenia. Są to głównie zmarszczki, wiotczejąca skóra, zmiana jej kolorytu. Morpheus 8 Pro potrafi w skuteczny sposób pozbyć się tych problemów, dzięki czemu odzyskuje ona dawne piękno. Jego działanie nie ogranicza się jedynie do obszaru twarzy czy dekoltu. Aplikator dzięki specjalistycznym igłom o różnej penetracji jest w stanie również usunąć cellulit, blizny, rozstępy czy nadmierną potliwość w dowolnym miejscu na całym ciele.

Kto nie może skorzystać z zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej?

Pomimo tego, że zabieg ten jest bezpieczny i małoinwazyjny, istnieją przeciwwskazania do jego wykonania. Podczas występowania trądziku, żylaków czy aktywnego stanu zapalnego nie wolno przeprowadzać tego typu zabiegu. Również osoby z rozrusznikiem serca, w trakcie choroby nowotworowej czy autoimmunologicznej, kobiety w ciąży i w okresie laktacji nie mogą korzystać z aplikatora. Salon kosmetyczny wykonujący zabieg powinien poinformować pacjenta przed wykonaniem zabiegu o istniejących przeciwwskazaniach.