Computer Controls

Computer Controls

Jesteś na etapie kreowania nowego produktu i szukasz sprawdzonego dostawcy oprogramowania? Chcesz mieć pewność, że będzie ono działać bez zakłóceń, a w trakcie całego procesu wdrożenia będziesz mieć zapewnioną opiekę konsultanta? Chcesz, by Twój dostawca oprogramowania posiadał zdywersyfikowaną ofertę? Jeśli na wszystkie trzy pytania odpowiedź była twierdząca – już dziś zapoznaj się z ofertą firmy Computer Controls!

O firmie

Dystrybucja oprogramowania Computer controls oferuje dla swoich klientów produkty z najwyższej pólki: Altium Designer, In-Circuit Design, PDN Analyzer, ARM Keil, SOLIDWORKS. Dzięki nim możliwe jest tworzenie schematów, przygotowywanie specjalistycznych rysunków technicznych w technologii 2D i 3D, efektywne importowanie i eksportowanie wielu różnych danych czy projektowanie wielu rożnych kształtów. Wśród oferty Computer Controls na szczególną uwagę zasługuje oprogramowanie Altium Designer – jedno z najnowocześniejszych i najbardziej intuicyjnych produktów dostępnych na rynku, gdzie w jednym miejscu zostały zebrane wszystkie narzędzia projektowe. Jest on dostępny w trzech wersjach: Altium Designer, Altium Designer SE oraz Altium Designer Viewer.Altium Designer to pełna wersja programu z dostępem do wszystkich narzędzi i edytorów. Altium designer SE nie posiada edytora PCB i stosowana jest wyłącznie do tworzenia schematów, zaś Altium Designer Viewer to darmowa licencja, dzięki której możliwe jest przeglądanie lub drukowanie dokumentów z poziomu Altium Designer.

Dlaczego warto postawić na Computer Controls?

Dystrybucja oprogramowania Computer Controls to nie tylko światowej klasy produkty. To również elastyczne warunki współpracy, zespół wykwalifikowanych i zawsze gotowych do pomocy wdrożeniowców i konsultantów oraz masa ciekawych szkoleń dla najbardziej zaangażowanych klientów. Dystrybutor elektroniki Computer Controls kieruje swoją ofertę nie tylko do inżynierów, informatyków czy automatyków, ale też do pasjonatów, którzy marzą o wprowadzeniu na rynek unikalnego produktu i z uwagi na brak zasobów potrzebują wsparcia profesjonalistów.Dystrybucja oprogramowania Computer Controls to synonim intuicyjności, niezawodności, skuteczności i szybkości działania. To również doskonały stosunek ceny do jakości: zespół specjalistów zrobi wszystko, by dopasować oprogramowanie i jego funkcjonalności do budżetu zaplanowanego na ten cel.